Giyotin Cam Sistemleri

hareketli-cam-sistemleri-1-1024x736trakya_giyotin_cam_600x400teleskop-cam-giyotin-cam---beyaz-sarayteleskop-cam-giyotin-cam---beyaz-saray (1)

Giyotin cam sistemleri kullanım alanlarının gereksinimleri doğrultusunda özel olarak üretilir ve birçok alanda kullanılabilen dikey açılan cam panellerine sahip cam balkon sistemidir. 

Giyotin Cam Nedir?

Giyotin Cam Sistemleri, üç bölmeli camların aşağı ve yukarı hareket ettiği kullanışlı otomasyon bir cam sistemidir. Bu hareketi motor ve ithal kayış sağlamaktadır. Camlar dikey hareket edebilir. Sistemde ilk cam sabit olup diğer camlar sabit cam üzerine toplanır ve açılır poziyonda çalışır. Kullanıcı camların seviyesini istediği aralıkta ayarlayabilir. Görüntü olarak giyotini adlandıran bu sistem Giyotin Cam Sistemi ismini almıştır.

Camların hareketi uzaktan kumanda ile kontrol edilebilinir. Camlar kapandığında ısı ve ses geçişine karşı dayanıklıdır. Giyotin Cam Sistemi’nin temizliği ve bakımı kolaydır. Camların tercihine göre renkli veya filmli cam kullanılabilinir.

 

Giyotin Cam Sistemi

‘nin uygulanacağı alan ölçülüp projelendirilir. Daha sonra camların hareket edeceği alüminyum kasa üretimi gerçekleştirilir. Sonrasında sistemin montajı yapılır. Testler yapıldıktan sonra cam sistemi artık kullanıma hazır hale gelmiştir. Giyotin Cam Sistemi’nin başlıca özellikleri;

Açılır ve toplanır cam sistemidir.
Camlar motor ile otomasyon halinde hareket eder
Kumanda ile kontrol edilebilinir.
Soğuk ve sıcak havaya karşı yalıtımı kuvvetlidir.
Ses yalıtımı oldukça iyidir.
Bakımı ve temizliği kolaydır

 

GİYOTİN CAM BALKON SİSTEMLERİ VE FİYATLARI

Giyotin cam balkon sistemleri ve fiyatları istenilen mekânın büyüklüğüne ve alanın şekline göre ayarlanmaktadır. Bu sistem camlarının kalınlığı ve kalitesi ile çok yüksek derecede yalıtım sağlamaktadır. Yaz aylarının kavurucu sıcağında sıcak geçirmez iken kış aylarının zemheri soğuğu ve sert rüzgârlarında size baharı yaşatır.

Özellikle sahip olmuş olduğunuz şık mekânlarda bu sistemin gücünden yararlanarak hem görsel şıklık hem de yalıtım sağlayarak kaliteli bir seçim yapmış olursunuz. Bizim ile iletişim haline geçtiğinizde vermiş olduğunuz adrese gelerek yapılabilecek sistem anlatılır ve ne kadar maliyet çıkacağı daha net hesaplanır. Bu sistemi isteğinize bağlı olarak kış bahçesi, çatı katları, cafeler, restaurantlar, balkonlar ve daha birçok alanda tercih edebilirsiniz.

Karar veremediniz mi?

Hemen bizimle iletişime geçip ücretsiz keşiften faydalanın.

Hemen Ara